بازدید کمیته قرن پانزدهم از گروه مپنا با حضور دکتر محسن رضایی و دکتر عباس علی آبادی

همین نشست کمیته ایران قرن پانزدهم، صبح 3 شنبه 7 اردیبهشت، با حضور دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر عباس علی آبادی مدیر عامل گروه مپنا با بازدید از این مجموعه انجام گرفت. در این دیدار، اعضای کمیته قرن پانزدهم از مجموعه های توگا، مکو، پرتو و پارس بازدید و از نزدیک خط تولید و واحدهای طراحی و علمی و پژوهشی بخش های مرتبط با صنعت ساخت توربین های نیروگاه ها، مخازن گازی، قطعه سازی، انرژی های جدید و توربین های بادی، صنایع وابسته و مکمل خودروسازی و موتورسیکلت برقی را مشاهده کردند.

 در این بازدید، دکتر عباس علی آبادی به تشریح توانمندی‌های مپنا به عنوان یک شرکت تولیدی، صنعتی و بازرگانی بین‌المللی به همراه ۴۱ شرکت زیرمجموعه خود، در زمینه طراحی و احداث نیروگاه‌های حرارتی و همچنین اجرای پروژه‌های نفت و گاز و حمل و نقل ریلی در سطح ایران و منطقه پرداختند.
در این دیدار دکتر محسن رضایی ضمن ابراز رضایت و خرسندی از تلاش جوانان ایرانی برای خودکفایی ساخت تجهیزات نیروگاهی و صادرات فناوری به کشورهای همسایه گفتند: فعالیت های نوآورانه شما در راه سربلندی ایران اسلامی، جهاد و عبادت محسوب می شود و خداوند پاداش شما را که امروز با زبان روزه و در طول سال با وجود فشارهای کاری و تحریم ها، همچنان به تلاش خود ادامه می دهید، همچون مجاهدان فی سبیل الله محاسبه می کند.
همچنین اعضای کمیته ایران قرن پانزدهم، به بیان نکات خود با مدیران و کارکنان مپنا پرداختند. جلسات نشستهای کمیته ایران قرن پانزدهم هر ماه، از سوی پژوهشکده چشم انداز و آینده پژوهی مجمع تشخیص مصلحت نظام با دعوت از کارشناسان مختلف برگزار ‌می‌شود.

تمام حقوق این سایت متعلق به پژوهشکده چشم‌انداز و آینده‌پژوهی وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام و دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.

Search